Till startsida

Ett samarbete mellan Göteborgs universitet, Stockholms universitet, Umeå universitet, Linnéuniversitetet och Sveriges lantbruksuniversitet.

Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss i projektet? Här nedan hittar du kontaktuppgifter och länkar till de organisationer och personer som ingår i projektet.

Havsmiljöinstitutet
Daniel Hansson, daniel.hansson@havsmiljoinstitutet.se

Västra Götalandsregionen
Gunilla Fransson Bangura, gunilla.fransson@vasterhavsveckan.se

Länsstyrelsen Västra Götaland
Anna Dimming, anna.dimming@lansstyrelsen.se

Göteborgs stad miljöförvaltningen
Jenny Toth, jenny.toth@miljo.goteborg.se

KIMO Sverige
Jenny Toth, jenny.toth@miljo.goteborg.se

Håll Sverige Rent
Jessica Ångström, jessica.angstrom@hsr.se

Ren Kust
Elsie Hellström, elsie.hellstrom@stromstad.se
Ulrika Marklund, ulrika.marklund@orust.se
Anna Skrapste, anna.skrapste@ockero.se

Partners

Sidansvarig: Tina Johansen|Sidan uppdaterades: 2014-04-14
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?